• bioMérieux Česká republika

Výroba na zakázku

   

Přidat do výběru

Potřebujete více informací?

Contract Lab Service: nový nástroj pro mikrobiologické testování šité na míru zákazníkům

Náš nový nástroj Contract Lab Service si klade za cíl uspokojit veškeré požadavky na testování, které naši zákazníci mohou v rámci svých konkrétních mikrobiologických protokolů mít. Za tímto účelem si společnost bioMérieux stanovila následující hodnoty:

  1. Díky důsledné politice zajišťování kvality splňujeme nejpřísnější požadavky farmaceutického průmyslu. Veškeré činnosti našeho systému jakosti jsou certifikovány podle ISO 9001:2008 a EN ISO 13485:2004.
  2. Poradíme vám při výběru nejlepší metody testování, abyste dosáhli požadovaných cílů.
  3. Naši pracovníci jsou plně proškoleni, co se týče nabízeného přístrojového vybavení a testovacích metod, aby bylo dosaženo výsledků té nejvyšší kvality v souladu s normami správné laboratorní praxe.

Mikrobiologické testování šité na míru zákazníkům

Společnost bioMérieux svým zákazníkům nabízí odborné znalosti získané v průběhu 45 let působení v oblasti mikrobiologického testování. Náš tým fundovaných odborníků provádí individualizované analýzy podle konkrétních protokolů a požadavků, které hodnotí výkonnost kultivačních médií, např.:

  1. test podpory růstu s kontrolními kmeny dle lékopisu, příp. s interními kmeny
  2. neutralizační účinnost používaných dezinfekčních prostředků
  3. odolnost vůči dehydrataci během aktivního nebo pasivního odběru vzorků vzduchu
  4. inaktivace antibiotik…

Politika integrity provozu

Dříve než přijmeme jakoukoli zakázku, náš technický tým pomocí formuláře pro splnitelnost požadavků prověří, zda jsme schopni vaše potřeby uspokojit.

Politika zachování důvěrnosti společnosti bioMérieux

Společnost bioMérieux udělá maximum pro to, aby ochránila a zachovala důvěrnost veškerých informací, materiálů či údajů o mikroorganismech, které nám zašlete. Veškeré údaje vytvořené v průběhu studie zůstávají vlastnictvím našich zákazníků. Tato služba zahrnuje časté zasílání zpráv týkajících se aktuální situace a postupu celého projektu.

Pioneering Diagnostics