bioMérieux získala označení CE pro serologické testy  SARS-CoV-2 pro VIDAS® 

27 Květen, 2020

Společnost bioMérieux, oznamuje získání označení CE/IVD u testů VIDAS® anti-SARS-CoV-2, sérologických testů k detekci protilátek u pacientů, kteří byli exponováni SARS-CoV-2, způsobujícímu nemoc COVID- 19.

VIDAS® anti-SARS-CoV-2 IgM a anti-SARS-CoV-2 IgG  jsou určeny k  detekci protilátek u pacientů infikovaných SARS-CoV-2. V této souvislosti je klinická specificita zvláště důležitá pro zajištění, aby testování neinfikovaných jedinců důsledně vedlo k negativním výsledkům. Jak VIDAS® anti-SARS-CoV-2 IgM, tak anti-SARS-CoV-2 IgG poskytují výsledky za méně než 30 minut a vykazují vynikající výkon na velkém počtu klinických vzorků se specificitou 99,6% a 100%.

Francois Lacoste, Výkonný viceprezident pro výzkum a vývoj v bioMérieux uvedl:Jsme rádi, že laboratořím poskytujeme vysoce kvalitní sérologické testy pro potvrzení infekcí SARS-COV-2. bioMérieux se specializuje na vývoj diagnostických řešení pro boj s infekčními onemocněními po dobu více než 55 let a nyní nabízí širokou škálu testů, které vyhovují potřebám zdravotnických pracovníků v různých klinických situacích souvisejících s podmínkami pacientů a také v souvislosti s pandemií COVID-19 ”  .

 

 

Stahování
Pioneering Diagnostics