E.g., 02/20/2020
E.g., 02/20/2020

ioMérieux podala žádost o FDA certifikaci pro BIOFIRE® BCID2 Panel 

14 Leden, 2020

Společnost bioMérieux, světový lídr na poli  in vitro diagnostiky, oznamuje, že společnost BioFire Diagnostics, její přidružená společnost pro molekulární biologii, předložila Úřadu pro potraviny a léčiva ke schválení 510 (k) panel BIOFIRE® Blood Culture Identification 2 (BCID2) Panel. Panel BIOFIRE® BCID2 obsahuje několik dalších patogenů, rozšířený seznam genů pro antimikrobiální rezistenci a mnoho revidovaných cílů ve srovnání se stávajícím panelem BIOFIRE® BCID.d.d asi 9 800.

bioMérieux získává společnost Invisible Sentinel, americkou společnost se specializací na molekulární testování potravin a nápojů

07 Únor, 2019

Společnost bioMérieux, významný hráč v oblasti diagnostiky in vitro a světový lídr v mikrobiologickém testování potravin, dnes oznámil akvizici společnosti Invisible Sentinel Inc. Tato společnost se sídlem ve Philadelphii (PA) vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní molekulární diagnostické testy pro rychlou, přesnou a spolehlivou detekci patogenů a škodlivých organismů v potravinách a nápojích.

Pioneering Diagnostics