E.g., 02/18/2019
E.g., 02/18/2019

bioMérieux získává společnost Invisible Sentinel, americkou společnost se specializací na molekulární testování potravin a nápojů

07 Únor, 2019

Společnost bioMérieux, významný hráč v oblasti diagnostiky in vitro a světový lídr v mikrobiologickém testování potravin, dnes oznámil akvizici společnosti Invisible Sentinel Inc. Tato společnost se sídlem ve Philadelphii (PA) vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní molekulární diagnostické testy pro rychlou, přesnou a spolehlivou detekci patogenů a škodlivých organismů v potravinách a nápojích.

bioMérieux posiluje nabídku biomarkerů pro imunoanalýzy akvizicí společnosti Astute Medical

05 Duben, 2018

Marcy l’Étoile, Francie – 4.dubna, 2018 – bioMérieux, světový lídr v oboru in vitro diagnostiky, dnes zveřejnil odkoupení společnosti Astute Medical Inc., která se zabývá zlepšováním diagnostiky vysoce rizikových onemocnění a nemocemi, která jsou identifikována a validována pomocí proteinových biomarkerů. Společnost Astute vyvinula test NEPHROCHECK® pro včasnou diagnostiku akutního selhání ledvin, test  je založen na detekci dvou biomarkerů -IGFBP-7 (Insulin-like Growth Factor-Binding Protein-7) a TIMP-2 (Tissue Inhibitor Metalloproteinases-2).

Pioneering Diagnostics